4.6 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023
DomůBydlení3 ložnicové trendy. Který je ten váš?

3 ložnicové trendy. Který je ten váš?

Ložnice je útočiště, místo pro relaxaci a měli byste se v ní cítit harmonicky. Splňuje ta vaše tyto podmínky? Pokud ne, inspirujte se našimi trendy, které můžete využít iu vás doma.

Zařízení ložnice a kvalitní spánek jdou ruku v ruce s tím, abyste se ve svém pokoji odpočinku cítili královsky. Je to nutnost, která vám každou noc dobije baterky na další den. Aktuální trendy dávají prostor více stylům, ať už jste zastáncem moderního bydlení, přírodních materiálů nebo venkovského designu. Každý si najde to své. Stačí spoléhat na své preference a vytvoříte si tak nejen šik, ale také harmonickou ložnici.

Čtěte také:

Rakousko od pondělí 8. listopadu zpřísňuje pravidla pro neočkované

Čtěte také:

3 věci, které zažijete pouze v Záhřebu

Čtěte také:

Tel Aviv: Dovolená v Amsterdamu Blízkého východu

Čtěte také:

Neapol - Co vidět a je třeba se ho opravdu bát?

Čtěte také:

Zapomenutý východní Island

Čtěte také:

Labradorit

Máte-li problém se spánkem, máme pro vás řešení. Díky našim radám dosáhnete 8 hodin kvalitního odpočinku. Ptáte se jak na to? Více se dočtete ZDE.

Pro romantické duše
Milujete romantické filmy a honosné postele jako z pohádek? Tento trend je pro vás jako stvořený. Ráno po probuzení se budete cítit jako na rozkvetlé louce. Jak se naladit na tuto romantickou atmosféru?

Čtěte také:

Co dělat, když na práci doma není dost místa

Základem jsou textilie v pastelových odstínech jako jsou růžová, béžová či klasická bílá. Měly by je zdobit po okrajích volánky nebo vzory květin. K celkovému dojmu přispějete také vhodně zvoleným nábytkem. V tomto případě jsou ideální skříně ve světlém odstínu klidně s vyřezávaným dekorem připomínajícím venkovský styl bydlení. Nezapomeňte také na baldachýn a světýlka, která finální dojem umocní.

Pro milovníky přírody
Dřevo od podlahy až po strop. A to doslova! Máte potřebu být neustále obklopeni přírodou, vůně dřeva ve vás vyvolává klid a cítíte se v daném prostoru harmonicky?

Řešením je bydlení v přírodním duchu, které bude slušet hned několika interiérovým stylům. Ať už je industriální, skandinávský, japandi nebo milované boho. Povýšit to umíte doplňky a dekoracemi z ratanu, bambusu, mořské trávy, juty, a textiliemi z bavlny či lnu. Co se týče barevného ladění, jednoznačně zde vyhrávají zemité a neutrální odstíny.

Pro moderní minimalisty
Říká se, že méně je víc a je v tom kousek pravdy. Ne každý je zastáncem kvantity, ale kvality. Stačí podstatné a praktické kousky v domácnosti a ostatní zůstává na designu. Tomuto stylu říkáme minimalismus a využívá se v moderních interiérech. V případě ložnice tam stačí zajímavé dispoziční řešení, například propojení se šatníkem, základní vybavení s přitažlivým vizuálem a funkčností. Barevné ladění je už na vás.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články