16.5 C
Brno
Neděle, 26 května, 2024
DomůBydleníVánoční interiér ve skandinávském designu. Inspirujte se!

Vánoční interiér ve skandinávském designu. Inspirujte se!

Vánoční svátky jsou již přede dveřmi a vy přemýšlíte, jak vyzdobit svůj interiér? Pro milovníky přírodního designu máme inspiraci v podobě vánoční kolekce Holly Wreath, která vás vnese do severské země.

Zavítala k vám už vánoční nálada? Zbývá už jen pár týdnů do nejoblíbenějších svátků v roce. Přemýšleli jste už nad výzdobou? Pokud v tom ještě nemáte jasno, možná si vás získá nová vánoční kolekce Holly Wreath. Přináší s sebou severský design a zemité barvy plné harmonie, které se hodí jak do skandinávského, tak do industriálního, moderního či boze zařízeného interiéru.

Obývací pokoj v chatovém stylu
Co je pro vás o Vánocích nejdůležitější? My říkáme vytvořit si klidnou, harmonickou a pohodovou atmosféru. Jak toho však dosáhnout? Během Vánoc je centrem pozornosti vánoční stromek. Ať už preferujete živý, který vám rozvoní celý domov, nebo umělý, který zas umíte roky používat. Kolekce Holly Wreath přináší kombinaci černých, hnědých, olivově zelených a bílých vánočních koulí. Stromeček dokonale doplní teplé textilie ve stejných barevných tónech. Měkoučké kožešinové polštáře, deky, závěsy, a koberce různého druhu. Ty s vysokým vlasem jsou ovšem v zimním období ideální.

Doplňky z přírodního materiálu vytvoří zase pocit jako byste byli někde v horách na chatě. V tomto duchu můžete použít konferenční nebo odkládací stolek, pletený koš, obal na květináč a další doplňky a dekorace.

Slavnostní stolování
Jak uctít své nejbližší? Spousta lidí to pojme ve stylu slavnostní štědré večeře, i když někdy stačí už jen to, že se ve zdraví sejdete.

Pokud máte chuť vytvořit něco jiného a podtrhnout přírodní vizuál vašeho interiéru, kolekce Holly Wreath je k tomu jako stvořená. Obsahuje sady nádobí v neutrálních a zemitých barvách, které umíte ozdobit dekoracemi a drobnostmi v kontrastní černé. Eleganci dodají zlaté příbory a černé minimalistické svícny.

Ložnice jako z katalogu
Milujete vánoční ložní povlečení s tradičními vzory? V kolekci Holly Wreath si najde každý to své. Vyznavač klasik i pohodový minimalista.

Barevné ladění se nese celým prostorem a tak iv ložnici je dodrženo spojení přírodních prvků s harmonickou olivově zelenou a kontrastní černou. Aby vám během mrazivých večerů nebyla zima, doporučujeme pořídit si kožešinové koberce, které se hodí ať už na zem, postel nebo široký parapet.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články