13.3 C
Brno
Neděle, 26 května, 2024
DomůBydleníPohovka jako doplněk interiéru. Jak ji využít?

Pohovka jako doplněk interiéru. Jak ji využít?

Spousta lidí nevidí, jaký potenciál má pohovka v rámci bydlení. Někteří ji neumí zařadit, k sezení pro celou rodinu je malá, jako doplněk k sedací soupravě zase velká. Kam ji tedy umístit, aby splňovala svůj účel? Inspirujte se našimi tipy.

Tak jako sedací soupravy i pohovky jsou garancí pohodlí a relaxu. Svým vizuálem působí na první pohled útulně a lidé, kteří bydlí v menších bytech, kam se větší sedačka nevejde, toto řešení jistě ocení. Navíc, věděli jste, že některé pohovky mají odkládací prostor? Nebo, že je můžete snadno rozložit a tak poskytnete svým blízkým další prostor pro spaní? Možností v rámci velikosti, designu a funkčnosti je ve skutku mnoho, stačí se už jen rozhodnout, kam ji umístíte a najdete jí své místo.

Vítejte u nás
První dojem je základ úspěchu! To platí io vstupu do vašeho bydlení. Měl by být odrazem toho, v jakém stylu je zařízen zbytek interiéru. Zde najde uplatnění pohovka, kde si vy a vaši hosté klidně sednete a můžete se připravit na cestu ven nebo složit si věci při příjezdu.

Obývací pokoj bez sedací soupravy
Máte rádi originální nápady a rádi se vymykáte klasice? Co řeknete na zařízení obývacího pokoje bez sedací soupravy?

Místo toho můžete využít dvou či tří kusů pohovek, ať už stejné nebo různé druhy, které budou spolu dokonale ladit. Nikde se nepíše, že všechno musí být podle pravidel. Tímto stylem dodáte energii a jiný nádech celkové místnosti.

Ciťte se jako doma
To si přejí všichni, když k nim přijde návštěva. Aby se hosté cítili příjemně jako ve vlastním domě.

Máte-li pracovnu nebo samostatný pokoj pro hosty, roztahovací pohovka je jako stvořená do těchto dvou prostor. Poskytne pohodlí a relax nejen pro vaše nejbližší, ale bude-li manžel chrápat, víte kam ho poslat, aby vás nerušil.

Součást dětského pokoje
U dětí je fajn, když si určitá místa, věci nebo činnosti s něčím spojují. Právě pohovka může představovat malý čtenářský koutek, kde budete s vašimi dětmi objevovat nová dobrodružství ve stránkách dětských knih.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články