13.3 C
Brno
Neděle, 26 května, 2024
DomůRady a Návody3 tipy, jak si vytvořit královskou postel

3 tipy, jak si vytvořit královskou postel

Každý, kdo touží po dokonalém spánku, ruku vzhůru! Základem je postel, která vám splní všechna vaše očekávání. To ovšem není všechno. I na vizuálu záleží! Poradíme vám, jak si vytvořit dokonalé hnízdečko klidu a lásky.

Co je víc než vzbudit se ráno po osmi hodinách klidného spánku, dobře vyspalý, čerstvý as úsměvem na rtech? Nebo usínat obklopený příjemnými materiály a designovými kousky z řady textilií. Abyste toho dosáhli, je nutné splnit pár kroků. Pokud nevíte, jak na to, inspirujte se těmito třemi tipy.

Kvalita je základ
Na začátku si dejte otázku, na jaké posteli s vaším partnerem či partnerkou spíte? Je pohodlná, tvrdá, měkká, pevná nebo se při každém pohybu pohne?

Po pravdě řečeno ke zdravému životnímu stylu potřebujete kvalitní postel. Měla by splňovat hned několik pravidel. Optimálně byste měli ležet 40 – 60 cm nad zemí. Při jejím výběru dbejte na správnou velikost, což je pro dva dospělé lidi délka 2 ma šířka 160 – 180 cm. Design je již na vašich preferencích, ale máte z čeho vybírat.

Pohodlí nade vše
Ke zvýšení vašeho pohodlí přispějete kousky, které vaše postel jednoznačně potřebuje. Jako první myslete na pevné rošty, na které uložíte tvrdší matraci. Stupeň tvrdosti si vybíráte podle potřeby a stavu vaší páteře. Aby vám bylo dostatečně teplo, případně jste alergik, správná přikrývka a polštář jsou prostě nezbytné.

Trendy vrstvení
Estetické textilie dokonale zútulní a zároveň ožijí nejen vaši postel, ale také samotnou ložnici. Ať už je to ložní prádlo nebo deky či dekorativní polštáře, jejich vrstvením dosáhnete „wau“ efektu. Navíc, v období podzimu a zimy vás dokonale zahřejí. Vaše postel vás bude tak každý večer lákat k tomu, abyste vypnuli a užili si dokonalý relax.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články