13.3 C
Brno
Neděle, 26 května, 2024
DomůDnesKyselina hyaluronová s kolagenem na pleť v kapslích

Kyselina hyaluronová s kolagenem na pleť v kapslích

Existuje spousta vitaminů a aktivních látek, které tělo potřebuje ke své správné funkci. Protože je lidský organizmus dokonalý systém, některé z nich je schopné za dobrých okolností vytvářet samo. Tak je tomu právě s kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Tyto dvě aktivní látky představují v těle, laicky řečeno, lepidlo. Podílí se na správné struktuře šlach, kostí, chrupavek a podílí se na zdravě vypadající pokožce. Jak však tělo stárne, nedokáže produkovat dostatek těchto látek a je proto potřeba pomoci mu.

Kde brát kolagen a kyselinu hyaluronovou

Kolagen se běžně vyskytuje v drůbežím, hovězím a vepřovém mase. Dál například také ve vývarech nebo aspiku. Kyselina hyaluronová se vyskytuje v banánech, sóje, vnitřnostech. Její produkci v těle zvyšuje květák, špenát, rajčata nebo jahody. Kvalitu potravin ovlivňuje sezónnost. Dál pak také nejsme schopni jíst neustále totéž. Naštěstí existují kvalitní doplňky stravy, jejichž užíváním můžeme tělu zajistit dostatek kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Pevná a hydratovaná pleť i s přibývajícím věkem

S přibývajícím věkem naše pokožka uvadá, pro nedostatek kolagenu a kyseliny hyaluronové může být našedlá, budíme se s kruhy pod očima a zaznamenáváme hlubší vrásky. Užíváním kyseliny hyaluronové, která na sebe dokáže vázat vodu a postupně ji uvolňovat, poskytujeme pokožce kvalitní hydrataci. Pravidelné užívání kyseliny hyaluronové

 Podporuje také tvorbu kolagenu, jehož dostatek v těle se podílí na krásně vypadajících a netřepících se nehtech a vlasech. Obě látky mají pozitivní vliv na správnou funkci pohybového aparátu.

Při užívání kapslí po dobu 3 měsíců lze předpokládat viditelný efekt na pokožce. Elasticita pokožky je lepší, omezuje se tvorba nových vrásek, pokožka je hydratovaná a je podpořen růst nových buněk.

Předchozí článek
Další článek
- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články