8.2 C
Brno
Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůRady a NávodyMagické Vánoce. Inspirujte se tímto trendem!

Magické Vánoce. Inspirujte se tímto trendem!

Vánoce nám pomalu klepou na dveře a tak je ten správný čas přemýšlet nad vánočním ozdobováním. Pokud máte rádi elegantní a nadčasové dekorace, kolekce Golden Lights vám padne do oka.

Pro mnohé je období Vánoc tím nejkrásnějším časem v roce. Schází se celá rodina i nejbližší přátelé a dohánějí chvíle, které během roku nemohly být spolu. Nedílnou součástí celých svátků je vánoční výzdoba, která vnese do interiéru nezaměnitelnou atmosféru. Nová kolekce Golden lights s sebou přináší netradičnost a závan luxusu. Inspirujte se jejím leskem a možná se stane součástí i vašich Vánoc.

Hlavní slovo má – vínově červená
K Vánocům patří teplé a huňaté textilie, které vás zahřejí během celého dne, obzvlášť večer při dobrém filmu a šálku horké čokolády.

V rámci tohoto trendu je najdete primárně ve vínově bordó v kombinaci s šedou, medově žlutou, ale pro romantičtější typy i světle růžovou. Oblíbeným zimním materiálem je samet například na dekoračních polštářcích nebo koberce z umělé kožešiny, které umíte využít na zem, ale také na sedací soupravu nebo postel. Díky zatemňovacím závěsům si zase vytvoříte příjemnou intimní náladu a všechna vánoční světýlka budou najednou intenzivnější. Ke zdobení stromku tato kolekce nabízí kombinaci vínově červených, růžových a zlatých ozdob, které budou dokonale ladit ke zbytku interiéru.

Všechno kolem se třpytí
To je pravidlem Golden lights kolekce. Zlatá barva ať už v silnějších nebo jemnějších odlescích na každém kroku.

Od svítidel, svícnů, podnosů, příborů, lemovaných talířů či sklenic a různých druhů ozdob. Samozřejmě, pokud je to už na vás moc, umíte si to kombinovat podle svého vkusu a zvolit potřebný počet jednotlivých kousků. Nezapomínejte na to podstatné! Osvětlení, které celou tuto nádheru podtrhne. Ať už svítící sob, svítící dárky, stromek nebo klasická světýlka.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články