13.3 C
Brno
Neděle, 26 května, 2024
DomůRady a Návody5 TIPŮ na ozdobený bílý stromek

5 TIPŮ na ozdobený bílý stromek

Toužíte mít letos na Vánoce zasněžený, bílý stromeček, ale nevíte jak ho ozdobit? Umělý bílý vánoční stromek lze ozdobit stejně pěkně jako zelený vánoční stromek. Budete potřebovat jen trochu kreativity a vkusu. Abychom vám vánoční výzdobu usnadnili, připravili jsme pro vás 5 skvělých tipů, jak ozdobit bílý vánoční stromeček.

Čistě bílý stromek

Pokud chcete ve svém domově vykouzlit ledově zimní atmosféru, vsaďte na čistě bílý vánoční stromek. Na hustě zasněžený umělý bílý stromek porozmisťujte čistě bílé vánoční ozdoby a zaručujeme vám, že se budete cítit jako v zimní pohádce. U takového ledového vánočního stromku krásně ukáže i dekorace Santa Clause ve stříbrno-bílé barvě. Pokud si však na čistě bílou vánoční výzdobu netroufáte, krásně ji ozvláštní vánoční ozdoby ve stříbrných odlescích. Podívejte se, jak zahalily do bílých ozdob své umělé bílé stromky naše zákaznice.

Bílý stromek se zlatou

K výzdobě bílého stromku můžete rovněž použít i zlaté vánoční ozdoby. Bílý stromek se zlatou výzdobou je opravdu velmi vkusný a elegantní. Zlaté vánoční ozdoby můžete nakombinovat s bílými ozdobami, případně menším množstvím stříbrných ozdob. Takto vyzdobený bílý vánoční stromek bude působit v každém obývacím pokoji stylově a luxusně. Celkový vzhled stromku můžete dotvořit také moderním kobercem pod vánoční stromeček, který jednoduše zakryje váš stojan a přitom působí moderně a vkusně.

Bílý stromek s červenou

Červená barva jednoduše patří k Vánocům, proto je bílý stromek s červenou výzdobou volbou, kterou nic nezkazíte. Červené vánoční ozdoby krásně vypadají v kombinaci se zlatými ozdobami, ale také je velmi pěkná kombinace červených, bílých a zelených vánočních ozdob. Červené vánoční ozdoby zasněžený bílý stromek oživí a zaručujeme vám, že bude nepřehlédnutelný.

K výzdobě můžete použít velké mašle, květiny, nebo klasické vánoční koule.

Bílý stromek s růžovou

Poslední léta je zasněžený bílý stromek s růžovou výzdobou u našich zákaznic nesmírně oblíbený. Pokud použijete k výzdobě bledě růžové vánoční ozdoby, váš bílý stromek bude působit jemně a romanticky. Takové bledě růžové ozdoby je vhodné kombinovat se zlatými, stříbrnými nebo bílými vánočními ozdobami. Stejně však můžete k výzdobě zasněženého stromku použít i výrazné, tmavě růžové vánoční ozdoby, které skvěle ukáží když je nakombinujete s vánočními ozdobami ve fialové barvě.

Bílý stromek s modrou

Bílý stromek s modrou výzdobou je sice poměrně netypický, nicméně velmi stylový a moderní. Je jen na vás, jestli zvolíte větší množství modrých vánočních ozdob nebo jen pár modrých vánočních koulí, k oživení celového vzhledu stromku. Bílý stromek s modrou vánoční výzdobou krásně ukáže, když ji nakombinujete s ozdobami v bílé, stříbrné, bledě růžové, ale i zlaté barvě. Okolí stromku můžete rovněž vyzdobit stylovými postavičkami Santa Clausů, sobů, či vánočních skřítků a pod svůj stromek můžete umístit trendy kožešinovou podložku.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články